Ogród

Z jednej strony ogród to często powód dla którego ludzie decydują się na budowę domu, z drugiej jednak – ten sam przydomowy ogród najczęściej zostawiany jest na sam koniec inwestycji. A jak na koniec to i środki na jego racjonalne i sensowne zaplanowanie są z reguły na wykończeniu.
Czasem trafia się okazja zakupu domu, który już ogród ma, ale jego układ, funkcje czy wygląd zupełnie nie odpowiadają nowym właścicielom. W każdej sytuacji gdy mowa jest o zagospodarowaniu terenu wokół domu – chętnie pomożemy. Jak to robimy?

To Twój ogród

Zaczniemy od rozmowy – o Twoich potrzebach, oczekiwaniach, możliwościach. Powiesz nam co lubisz, a czego nie. Czy lubisz “grzebać w ziemi” czy wolisz ogród, który będzie rósł bez Twojego większego zaangażowania. Możliwości jest tysiące – a najlepsza jest taka, która pasuje właśnie Tobie. Znajdziemy kompromis między tym jak sobie ogród wyobrażasz, a tym na co pozwala lokalizacja, przestrzeń czy budżet. Od tego jesteśmy. Zaprojektujemy ogród dokładnie dla Ciebie

Dobry projekt ogrodu

Nie masz pomysłu na swój ogród, nie wiesz od czego zacząć? Nie ma problemu, doradzimy. Nasi projektanci chętnie wykonają dla Ciebie projekt, na którym zobaczysz nie tylko  możliwości swojego terenu, ale również jak może się zmieniać z czasem. Podpowiedzą jakie nasadzenia warto zrobić, jak podzielić przestrzeń, gdzie sprawdzi się strefa wypoczynkowa, a gdzie zrobić “dziki zakątek”, czy miejsce na kompost.

Ogród od podstaw, czy odnowienie starego

Niezależnie od tego czy będziemy zakładać ogród od podstaw – krok po kroku tworząc każdy jego element – czy też wejdziemy do wcześniej  zaaranżowanej przestrzeni – przede wszystkim dopasujemy ją do Twojej nowej wizji i oczekiwań – efekt zawsze będzie ten sam. Nowa jakość widoku za oknem.

Instalacje w ogrodzie

Nie zapominajmy natomiast, że piękny ogród to nie tylko miła dla oka przestrzeń, ale i obowiązek. Dobrze zaplanowana i wykonana Instalacja automatycznego podlewania zdejmie z Ciebie przynajmniej ten najważniejszy – konieczność dbania o właściwe nawodnienie ogrodu.

Warto również pomyśleć o instalacji elektrycznej, która tylko pozornie wydaje się zbędna, ale bardzo ułatwia zarówno korzystanie z ogrodu (np. podłączenie różnych sprzętów), jak też późniejszą aranżację np altany czy dodatkowego oświetlenia.  

Ogród to wizytówka domu…

To miejsce w którym spędzamy czas z rodziną oraz znajomymi, które tworzy nasz osobisty azyl i buduje poczucie przynależności. Dobrze zaplanowany ogród pozwala dzieciom bezpiecznie się bawić, znajomym i przyjaciołom miło spędzać czas, a właścicielom daje powód do dumy.

Ty decydujesz jaki widok masz za oknem.  My chętnie pomożemy w realizacji.

…a zadowolony klient – to nasza wizytówka

Dlaczego warto nam zaufać? Przede wszystkim dlatego, że naprawdę wsłuchamy się w Twoje potrzeby. Dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy zaplanujemy dla Ciebie miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwól nam zająć się swoim terenem, a w ciągu kilku tygodni będziesz się cieszyć nowym, dopasowanym do Twoich potrzeb ogrodem.