Elektryka

Instalacja elektryczna w ogrodzie nie jest wyborem oczywistym. Ale… pozornie jedynie. Jak się zastanowić, prąd jest potrzebny niemal do wszystkiego – zasilania instalacji nawadniającej, oświetlenia, przydaje się gdy chcemy odkurzyć samochód, albo wyciągamy jakikolwiek sprzęt elektryczny. Może w przyszłości zdecydujesz się na robot koszący? Takie urządzenie potrzebuje stacji dokującej ze stałym zasilaniem. Zamiast ciągnąć przedłużacze, kable – po prostu dobrze jest mieć takie miejsca w ogrodzie, do którego możemy się “podpiąć”.

Oświetlenie w ogrodzie

Podświetlone rośliny dają niesamowity efekt. Już kilka punktów świetlnych wystarczy, by ogród w nocy stał się klimatyczny, magiczny i zupełnie inny niż za dnia. Dobrze oświetlony ogród to nie tylko ozdoba ale też walory użytkowe. Podświetlane ścieżki ułatwią  swobodne i bezpieczne poruszanie się. Oświetlenie altany, bramy, tarasu czy innych miejsc jest po prostu praktyczne.

Nasz elektryk z uprawnieniami SEP chętnie doradzi, zaplanuje i wykona kompleksową instalację elektryczna w ogrodzie zgodnie z Twoimi potrzebami (nawet takimi o których jeszcze nie wiecie…).

Zadzwoń!